Justiva Nekomentované

Virtuálne sídlo spoločnosti

Podnikanie v dnešnej dobe je ďaleko náročnejšie hlavne z pohľadu neustále sa zvyšujúcej konkurencie. To, čo stačilo v minulosti na prilákanie množstva zákazníkov, dnes už nemusí platiť. Firmy a podnikatelia sa tak snažia na svojej atraktivite pracovať aj v najmenších detailoch.

Pri podnikaní hrá nesmierne veľkú rolu aj reputácia. Zákazníci dnes majú takmer neobmedzenú možnosť si firmu preveriť. Pri hľadaní informácií o firmách sa takmer okamžite dozvedajú, kde daná spoločnosť sídli. Toto vytvára dojem, ktorý môže silno ovplyvniť výber konkrétnej spoločnosti.

Je dokázané, že niektorí zákazníci majú tendenciu preferovať firmy pôsobiace na dobrých adresách. V skratke to znamená, že ľudia si radšej vyberú firmu sídliacu vo veľkom meste ako firmu, ktorá sa prezentuje adresou niekde v neznámej dedinke. Dopyt po kvalitnej adrese však existuje aj medzi väčšími mestami či mestách samotných.

Trh tento dopyt po dobrých adresách rozpoznal a dnes sú v ponuke tzv. virtuálne adresy, respektíve virtuálne sídla spoločností.

Čo je to virtuálne sídlo spoločnosti a ako to celé funguje?

Klasickou cestou, ako zlepšiť imidž firmy zmenou adresy  je presťahovať sídlo spoločnosti na lepšiu adresu. Fyzicky takto preniesť sídlo spoločnosti je však pomerne drahé, a teda pre väčšinu spoločností ťažko realizované riešenie.

Virtuálne sídlo spoločnosti však umožňuje zmenu adresy za zlomok nákladov fyzického prenesenia sídla spoločnosti. Pri virtuálnom sídle používate dobrú adresu, avšak firmu riadite odkiaľkoľvek – pokojne aj z tej najzapadnutejšej dedinky na Slovensku či dokonca zo zahraničia.

Virtuálne sídlo je možné získať na najlepších adresách Slovenska. Podnikateľ však takto nezískava skutočný priestor. Získava iba možnosť uvádzať túto adresu ako sídlo svojej firmy. Poskytovatelia virtuálneho sídla sa navyše postarajú aj o presmerovanie pošty. Všetka pošta je po prijatí následne zasielaná na skutočné sídlo firmy.

V dnešnej dobe je možné bez problémov presmerovať aj telefonické čísla. Napríklad si kúpite bratislavské telefónne číslo pevnej, ktoré môžete uvádzať kdekoľvek v rámci firemných informácií. Toto telefónne číslo si necháte automaticky presmerovať na akékoľvek iné číslo – či už slovenské alebo zahraničné.

Virtuálne sídlo pre s. r. o. od 22 €

sídlo pre Vašu spoločnosť v Bratislave alebo Trenčíne
žiadne zriaďovacie poplatky
min. trvanie zmluvy 12 mesiacov
konzultácia zdarma
Mám záujem o sídlo pre s. r. o.